27 C
Скопје
среда, август 12, 2020

Тип на денот: Светско првенство во фудбал (23.06.2018)

Ова се нашите предлози за денешните натпревари: 14.00 часот    група G Белгија  – Тунис                тип 1&3+ 17.00 часот   ...

Тип на денот: Светско првенство во фудбал (21.06.2018)

Ова се нашите предлози за денешните натпревари: 14.00 часот    група C Данска  – Австралија           тип 2 17.00 часот    група C Франција  – Перу         ...

Тип на денот: Светско првенство во фудбал (19.06.2018)

Ова се нашите предлози за денешните натпревари: 14.00 часот    група H Колумбија – Јапонија      тип 1 17.00 часот    група H Полска – Сенегал         ...

Тип на денот: Светско првенство во фудбал (17.06.2018)

Денеска на програмата на Светското првенство во Русија се три натпревари од првото коло во групите E и F. Ова се нашите предлози за денешните...

Тип на денот: Светско првенство во фудбал (16.06.2018)

Денеска на програмата на Светското првенство во Русија се натпреварите од првото коло во групите C и D. Ова се нашите предлози за денешните...

Тип на денот: Светско првенство во фудбал

Денеска е втор ден од Светското првенство во фудбал кое се одржува во Русија. 14.00 часот    Група A Египет - Уругвај  тип 2 17.00 часот   Група...

Тикет на денот (20.05.2018)

Предлог тикет на денот за 20.05.2018 година (недела). Авес - Спортинг Лисабон ........2 Милан - Фиорентина ..............1 Спал - Сампдорија .................1 Андерлехт - Генк ...................3+ Јагиелонија - Висла Плок...

Тикет на денот (13.05.2018)

Предлог Тикет на денот за недела 13.05.2018 година. НЕЦ Нијмеген - Емен ......1&3+ Гент - Анделрехт ...........3+ Сампдорија - Наполи .....2 Аталанта - Милан ..........3+ Шрусбери - Чарлтон ......3+ квота...

Тикет на денот (12.05.2018)

Предлог Тикет на денот за сабота 12.05.2018 година. Ница - Каен .........................1 Монако - Се. Етијен ............1 Реал Сосиедад - Леганес ..1&3+ Видеотон - Халадаш .........1&3+ Гимараеш - Порто................

Тип на денот (07.05.2018)

Поголем дел од домашните првенства се во завршна фаза па затоа и бројот на натпревари се намалува. Предлог тип на денот за понеделник 07.06.2018...

Популарно