17 C
Скопје
среда, август 5, 2020

Не се плаши да покаже црвен картон: Џулија е најзгодната италијанска судијка (ФОТО)

До пред неколку години судењето на фудбалските терени беше резервирано за мажите. Навреди од играчи и од трибини, како и 90 минутното трчање не...

Сакаше да се пофали дека е оцрнета од сонцето, па предизвика вистински земјотрес: Ратајковски...

Една од најубавите жени на светот, манекенката Емили Ратајковски повторно го „сруши“ Инстаграм. Атрактнивната Емили објави безобразна фотка во најминијатурните гаќички и предизвика хаос на...

Зошто жените најмногу ги сакаат токму овие шест мириси?

Со помош на познатиот француски дизајнер на парфеми – Франсис Куркџијан, списанието „Вог“ објави листа брендови најпопуларни меѓу Французинките, надополнета со објасненија на стручното...

Таа е најсекси прогнозерка во светот: Со оваа жешка фотографија ги поздрави фановите на...

Атрактивна аргентинска водителка, која се смета за најсекси прогнозерка на светот, со разголени фотографии прослави дека има 4 милиони фанови на Инстаграм. Сол Перез редовно...

Бујното деколте ја оттргна од UFC рингот – денес уште важи за една од...

Секоја тешка по пет килограми – бујните гради на Линдзи Пелас биле „преголем товар“ за неа, поради кој била принудена да го напушти UFC...

Ова се четирите работи кои секој МАЖ сака да ги види кај една ЖЕНА!

Иако поголемиот дел од жените мислат дека мажите можат да ги освојат со црвен кармин, а нив природниот изглед е секогаш поатрактивен. Имено, дури 57%...

Желба за секс – мажи vs. жени

Желбата за секс е мистериозна, особено кај жените. Сте се запрашале ли некогаш зошто желбата за секс на вашиот партнер не се поклопува секогаш...

СИТЕ МАКЕДОНСКИ ВАЛКАНИ АФЕРИ – Лила, Исеиева, Мелита…

Аферата и скандалот со прељубата на српската фолк ѕвезда Јелена Карлеуша го крена Балканот на нозе… Исто како што своевремено тоа се случи со...

Викторија Бекам користи крема направена од нејзината крв – еве колку чини

Бившата „спајсица“ и веќе етаблирана модна дизајнерка, Викторија Бекам, „списка“ 1.350 евра за новата хидрирачка крема за лице специјално изработена од нејзината крв. Сопругата на...

Егзотична провокација: Нина Агдал гола на Карибите

Славната данска манекенка Нина Агдал во топлес и во целосно разголено издание позираше среде егзотичната убавина на Карибите. Фаталната Агдал разголените фотографии ги објави на Инстаграм, „трикстерски“...

Популарно