Жежок спот за „Малта“ – Новиот хит на скопскиот рап тандем Локос Железарос (ВИДЕО)

0
983

Скопската рап-група „Локос Железарос“ деновиве на својот Јутјуб канал го објави видео записот за песната со наслов „Малта“.

Во описот на видеото стои дека музиката е дело на Марио Јелиќ – Кун, а на видео продукцијата се потпишува Иван Солунчев и „С.Б. Студио“.

Погледнете го провокативното видео кое изобилува со жешки сцени и секси девојки, а има и уште попровокативен текст: „Ме испратија на одмор Грујо и Мијалков, сега истото го прави и кретенот Зајко“…

Коментирај