Жешкиот танц на Анастасија Ражнатовиќ го запали подиумот (ВИДЕО)

0
655

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ и тазе пејачка Анастасија, периодов е актуелна со нејзината прва песна „Совршен пар“.

Наследничката на славната српска пејачка летово е постојано на разни дестинации и многу активна на социјалните мрежи.

На една снимка споделена на Инстаграм се гледа дека таа и нејзината другарка се добро расположени и разиграни, но танцот на Анстасија веројатно ги собра погледите во клубот.

Погледнете:

Коментирај