Жешката Кара Дел Торо пали и жари на Инстаграм

0
527

Кога Кара Дел Торо ќе распали со жешка фотка на Инстаграм, социјалната мрежа „гори“ од незиниот сексапил и заводливост. Таа добро знае како да покаже со какви квалитети располага.

Where’s your dream destination? ✈️ ☀️ @megbatphoto

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

Заносната убавица секојдневно го зголемува својот број на обожаватели ширум светот, а во глобала тоа се припадници на посилниот пол.

It was a good day @fashionnova

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

Pancakes and coffee please ☕️ @victoriassecret

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

❤️

A post shared by Kara Del Toro (@karajewelll) on

Извор: taratur.mk

Коментирај