Жена роди бебе во такси, камерата снимила се

0
346

Камера во такси во Њујорк го сними моментот кога жена која се качила во такси за да биде однесена во болница за да се породи но таа се породи на задното седиште.

33 годишниот таксист Луис Леонардо ги земал патниците наутро во 5.30 часот на 13 јули, со намера да ги однесе во болница за да жената се породи, но во текот на патувањето жената роди здраво бебе на задното седиште.

Мажот кој беше во придружба на жената која што се породи не можеше да им поверува на своите очи.

Извор:република.мк

Коментирај