ЗГОДНА ПЛАВУША: Кој би рекол дека оваа жена родила ММА ѕвер – Конор Мекгрегор ја покажа неговата мајка (ВИДЕО)

0
147

Ирскиот ММА борец, Конор Мекгрегор на социјалните мрежи ја покажа неговата мајка Маргарет и ја воодушеви јавноста ширум светот.

Малкумина би рекле дека оваа жена е мајка на ММА ѕвер каков што е Конор Мекгрегор.

Елегантната дама е горда на својот помалку проблематичен син, додека Конор се обидува со комплиментите да и докаже колку и значи…

Извор: kurir.mk

Коментирај