Згодна и бујна и на 13 години- пејачката им докажа на фановите дека нејзините гради се дар од „мајка природа“, а не силикони (ФОТО)

0
963

Познатата пејачка Нивес Целзиус одсекогаш се гордеела со своите атрибути и облини кои се нејзин заштитен знак.


View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on


View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

За да докаже дека таква била од секогаш, Нивес сподели фотографија на Инстаграм на која таа има само 13 години.

„Ова сум јас на 13 години. Мора да сум била многу напредна и веќе на 13 години да ставам силикони“ напишала на шега пејачката.


View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Извор:курир.мк

Коментирај