Запознајте ја Сомер Реј: Жените ја идолизираат, а мажите не можат да и одолеат (Фото)

0
1814

Иако терминот „Кралица на Инстаграм” е често употребуван, изгледа дека успеавме да го пронајдеме вистинскиот сопственик на таа титула, а тоа е Сомер Реј.

Не многу слушнале за Сомер, па затоа одлучивме да ве „запознаеме” со неа. Оваа убавица има само 20 години, а на социјалните мрежи брои над 11 милиони следбеници, и е една од најпопуларните убавици.

Целосно природна, Сомер направи уште два Инстаграм профили за следбениците да можат да уживаат во поголем број од нејзините провокативни фотографии.

Оваа љубителка на активниот живот и на фитнесот навистина знае како да ја наплати својата популарност, па покрај тоа што рекламира производи на својот профил, таа неодамна објави и календар кој е составен со некои од нејзините најпровокативни фотографии.

Погледнете за каква убавица станува збор: 

ЗадАголот

Коментирај