7.8 C
Скопје
вторник, март 26, 2019
Магазин Забава Задник вреден 100 илјади лајкови: Една од најубавите жени на светот со...

Задник вреден 100 илјади лајкови: Една од најубавите жени на светот со жешка фотографија ги полуди мажите (ФОТО)

0
267

Познатата манекенка Бар Рафаели ги распамети сите нејзини следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија.

Оваа фотографија за кратко време собра скоро 100 илјади лајкови, но и огромен број на коментари.

Коментирај