За само 8 секунди ова девојче стана Интернет сензација: Погледнете го видеото кое го освои светот

0
1551

Тори Парено постави видео на Твитер и преку ноќ стана позната.Таа извела едноставен трик со рацете, а нејзиниот „танц со прстите“ изгледа како оптичка илузија.Клипот трае само 8 секунди, а веќе има повеќе од 9 милиони прегледи.Тори се забавува додека изведува движења со рацете, а за тоа добила илјадници лајкови и коментари во кои може да се види дека луѓето де обидуваат да го имитираат нејзиниот „танц ро рацете“.

Коментирај