За ќерката на Цеца започна летото- Анастасија во црн костим за капење ги излуди фановите на Инстаграм (ФОТО)

0
371

Ќерката на Цеца ја отвори летната сезона објавувајќи фотографија по костим за капење.

Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија во црн костим за капење истакнувајќи ја својата витка линија.

-Помалку понеделници, повеќе лето, напиша Анастасија по фотографијата која предизвика лавина од позитивни коментари, погледнете.

Коментирај