За едни урнебесно, за други загрижувачко: Реакцијата на булдог кога неговиот сопственик ќе пресече торта во облик на куче (ВИДЕО)

0
399

Љубопитниот француски булдог се израдува на мини торта во форма на куче, но кога виде што прави неговиот сопственик, испаничи и избега.

Најверојатно не сфати дека не станува збор за вистинско куче.

Ова видео со експресна брзина се споделува на социјалните мрежи, а коментарите се поделени. На едни им е смешно, а други го обвинуваат овој човек дека му приредува страшен стрес на своето куче.

Коментирај