ВО ЖИВО: Шампионите се упатуваат кон плоштад Македонија

0
260

Ракометарите на Вардар слетаа во Скопје, беа пречекани од своите фанови, веќе се качија на панорамскиот автобус и се упатуваат кон плоштадот Македонија, каде ги чекааат илјадници граѓани.

Гледајте во живо на следниот линк :

Коментирај