ВО ЖИВО: Прес-конференција на Никола Груевски

0
2168

Во 16:30 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ ќе се одржи прес конференција за медиуми на која ќе се обрати Никола Груевски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ, информираат од партијата.

Коментирај