ВО ЖИВО- Најавена прес-конференција на Христијан Мицкоски

0
1189

 

 

Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, денеска ќе се обрати на прес-конференција.

Од партијата информираат дека прес-конференцијата ќе се одржи во 11:30 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев

 

Коментирај