ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски

0
338

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе се сретне со коалиционите партнери.

Средбата е закажана во партиското седиште.

Извор:Курир.мк

Коментирај