Вистински херој: Синиша Михајловиќ со леукемија ја води Болоња (ВИДЕО)

0
258

Синиша Михајловиќ ги изненади сите со одлуката да ја предводи Болоња против Верона од клупата, а неговото појавување на стадионот беше поздравено со големи овации од страна на навивачите.

Пред почетокот на мечот публиката го поздрави Миха, а тој им возврати, по што се фокусираше на мечот.

Извор: kurir.mk

Коментирај