Вистинска провокативна убавица: Најпосакуваниот хрватски актер во врска со 16 години помлада девојка (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

0
1057

Хрватскиот актер, 36 годишниот Иван Херцег кој веќе со години важи за еден од најпосакуваните ергени во регионот, по гласините за новата љубов се појави во јавност со својата девојка, словенечката пејачка, 20 годишната Нина Донели.

Тие двајца држејќи се за рака беа на настап на Нивес Целзијус.

Беа мета на фоторепортерите, бидејќи за нивната врска се зборува уште од март, меѓутоа тие тогаш не се огласуваа.

Херцег е познат по тоа дека не зборува многу за својот приватен живот, како и пота дека бил во романси со многу згодни колешки, манекенки и други јавни личности, а дали убавата Нина за жал на неговите обожавателки конечно успеала да му го зароби срцено, останува да видиме.

 

Коментирај