„Вие сте мојот глас, јас сум вашето ехо!“: Моќна изведба на македонската химна од Игор Дурловски (ВИДЕО)

0
166

Вие сте мојот глас, јас сум вашето ехо!, порача носителот на кандидатската листа за пратеници на ВМРО-ДПМНЕ и оперист, Игор Дурловски и со моќна изведба на македнската химна порача да се заокружи бројот 14!

Коментирај