ВИДЕО: Змија се шета среде строгиот центар на Скопје

0
1213

Снимката е направена кај „Ирски паб“, во строгиот центар на Скопје, кога змија се прошета по плочникот среде главниот град на државава.


Извор. Таратур.мк

Коментирај