ВИДЕО: За Перо Антиќ нема дилема, Ријана пред Бијонсе

0
628

Евролигата на своите официјални социјални мрежи излезе со нова серија на мини видео клипови, наречена „Пик-ен-рол“, а токму поранешниот македонски капитен, Перо Антиќ е меѓу првите ѕвезди кои мораат да избираат меѓу две работи.

Македонецот ја одбра здравата храна, пред хамбургерите, парите пред славата, а кога во прашање се двете најпопуларни поп-диви во овој момент тој ја избра Ријана пред Бијонсе.

Коментирај