Видео: За овој гол на Ерера долго ќе се зборува!

0
609

Солскјер имаше прекрасно деби на клупата на Манчестер Јунајтед совладувајќи го Кардиф на гостински терен со 5:1.

Од 5-те гола на Јунајтед, вториот на Андер Ерера беше феноменален.

Погледнете:

Коментирај