ВИДЕО: „Текила и лимон“ е хит во Србија, Анастасија на Цеца ја пее и меша со задникот

0
1088

Македонците можеби се поделени во тоа колку им се допаѓа најновата песна на Елена Ристеска „Текила и лимон“, но затоа пак во Србија таа е огромен хит.

Тоа го потврди и ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, која токму на оваа песна која крена голема прашина кај нас, игра пред огледало во еден салон за убавина, а нејзиниот пријател ја снима.

Објавата за само неколку часа има околу 100 илјади прегледи од профилот на Анастасија која пее и меша со задникот.

https://www.instagram.com/p/BbhkyTZFAcp/

Коментирај