ВИДЕО: Сопругата на Џемаили се снимаше на плажа и повторно ги запали социјалните мрежи

0
1502

Ерјона Џемаили стана хит на Европското првенство во Франција и ги разубави трибините со својот атрактивен изглед, но сега сопругата на Блерим е вистинска сензација на социјални мрежи откако објави провокативно видео на својот профил.

ejrona-dzemaili-1

Сопругата на фудбалерот на Болоња инаку роден тетовец беше прогласена и за најсексипилна навивачка која камерите ја „уловија“ на големото натпреварување кое се одигра изминатово лето, а сега фудбалските фанови имаа можност да ја видат на плажа која покажа повеќе од што требаше во последното видео.

Коментирај