ВИДЕО: Селма Хаек се соблече во шестата деценија од животот, снимката го запали Интернет

0
339

Мексиканско-американската актерка Селма Хаек (52) ужива во одморот, а многу од нејзините фотографии објавени на Инстаграм, оставаат без здив.

Една  од најпознатите актерки, најпрвин објави снимка на која е во плитка вода облечена во секси костим за капење од кој ги покажа заносните облини, а потоа и снимка на која е во базен целосно гола.

Нејзините обожаватели веднаш почнаа да коментираат колку добро изгледа.

https://www.instagram.com/p/BsYFRG9l2PB/

Коментирај