ВИДЕО: Саше Политико сакаше да ја испровоцира Силјановска, професорката му ја затвори устата

0
2322

Саше Политико денес сакаше да ја испровоцира професорката Гордана Силјановска Давкова додека таа даваше изјава за медиумите.

На безобразен, за него својствен, начин, тој се обиде да ја дискредитира Рашела Мизрахи, но професорката Силјановска Давкова со смиреност и директност му ја затвори устата.

Коментирај