ВИДЕО: Повторно испад во утринската на „Канал 5“ – И новата водителка не сака негативна енергија

0
1450

Не помина ни еден месец по суспензијата на Јелена Спанџарска, откако на еден од гледачите во утриснакта програма му порача да не шири негативна енергија, а утриснката програма на „Канал 5“ телевизија повторно е мета на сеир. Овојпат, гледач почна да пее „Бог да ги бие и убие“, а вака реагираше новата водителка, Анастасија Богдановска.

Коментирај