ВИДЕО: Поради оваа секси убавица цел свет гледа временска прогноза

0
2127

Милиони ширум светот секојдневно пратат временска прогноза, а на Мексиканците тоа им е омилена програма. Не толку за да видат какво време ги очекува, туку заради водителката Џенет Гарсија, убавица со раскошни облини.

Jenet-Garsija-vremenska-prognoza

Оваа 25-годишна девојка секојдневно им го разведрува денот на сите кои се будат со поглед „на временската прогноза“.

Џенет на социјалните медиуми ја следат милиони луѓе.

Коментирај