(ВИДЕО) Plus size моделот Јулија Рибакова остана без здолниште на Канскиот филмски фестивал

0
1708

Кога познати личности присуствуваат на настани од висок профил, последното нешто што го сакаат е да им се случи нешто што ќе им ги расипе фотографиите од црвениот тепих.

Plus size моделот Јулија Рибакова на Канскиот филмски фестивал носеше неверојатно долго, црвено здолниште и додека таа позираше еден човек ненамерно стапна на нејзиното долго здолниште…

Погледнете:

Коментирај