ВИДЕО: Оваа инструкторка по тверкање докажува зошто е експерт во оваа дисциплина

0
705

Настја Нас е инструкторка по тверкање која на Инстаграм секојдневно развеселува повеќе од 5 милиони обожаватели. Таа неодамна објавила „едукативнa“ снимка на која танцува во кратко фустанче и ја воодушевила машката популација.

Видеото кое сигурно ќе ви го поправи расположението, можете да го погледнете во продолжение, како и слични објави од нејзиниот Инстаграм профил, во случај да ви се потребни дополнителни инструкции за тверкање.


View this post on Instagram

Take your time, Set the mood right💫 🎵Song: “Won’t Be Late” by @swaelee #WontBeLate #SwaeLee

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on


View this post on Instagram

Which shorts you like more? 1 or 2 🙃

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on


View this post on Instagram

Try this #strongkneeschallenge 😏😄 🎵Song: Drip Different by @lurksebon #dripdifferent

A post shared by Nastya Nass (@nastya_nass_) on

Коментирај