(Видео) Низ неговиот кревет поминале 1000 жени, но само една остави неизбришана трага во неговото срце

0
361

Поранешниот НБА кошаркар, Денис Родман успеа својот кошаркарски успех со Чикаго Булс, да го засени со неговото однесување надвор од кошаркарските терени.

Неговото главно хоби му беше привлекување на најпознатите жени на светот во неговиот кревет.

Еден е од најдобрите скокачи во историјата на НБА, но луѓето од целиот свет го паметат, главно за сите други работи надвор од теренот, лудото однесување, уште пооткачeниот стајлинг и се разбира, односите со најубавите и најзгодните жени и девојки во тој момент во светот.

Многу мажи од целиот свет му завидуваа што ужива во друштво на убави жени, а многумина и го мрзеа бидејќи успеа да ја привлече и една од најпознатите и најбараните пејачки во светот во тоа време.

Станува збор за Мадона, жената која го утеши по неговиот прв развод, а нивната врска го привлече вниманието на целиот свет.

rodman1

Мадона секако се смета за една дива со најпровокативен и турбулентен љубовен живот, па затоа и не треба да ве чуди оваа комбинација.

Иако по неа, Родман имаше уште многу девојки кои ги ,,помина,, во креветот, сепак за познатиот кошаркар Мадона беше нешто што никогаш не се заборава.

Во неговиот кревет продефилираа жени како Кармен Електра, Џена Џејмисон…..

Коментирај