ВИДЕО: Незадоволен од резултатот, боксер нокаутираше девојка

0
362

Американскиот боксер Ендру Витни го загуби мечот од Фархад Шарипов. Тој не бил задоволен со резултатот, по што нагло замавнал и ја соборил хостесата која стоела во рингот до него.

loading...

Коментирај