Видео: Најдобрата македонска фудбалерка Наташа Андонова со гол од корнер за Барса!

0
1317

Најдобрата македонска фудбалерка и член на Барселона, Наташа Андонова не престанува да импресионира.

Андонова постигна фантастичен гол директно од корнер против Валенсија, натпревар кој нејзиниот тим го доби со 4:1.

Барселона со 53 бода е на второто место на табелата со еден поен помалку од лидерот Атлетико Мадрид.

Извор: sportski.mk

Коментирај