ВИДЕО: Му пиша смс на „Згодниот дечко“ за да се забавуваат, но кога тој и врати…

0
650

ПВљубена девојка му пишува смс порака на „Згодниот дечко“ со која го поникува да се забавуваат и да пијат алкохол. Но, додека таа се подготвуваше доби пораки од сите, освен од него.

Девојката чекајќи и спремајќи се, пиеше вино и се опијани. А „згодниот дечко“ ја видел пораката дури утредента, и тогаш и пиша….

Погледнете го новото видео од сексапилниот модел Аманда Церни и видете што се случи:

When he finally texts back 😍🔥🔥🔥🔥

A post shared by Amanda Cerny (@amandacerny) on

Коментирај