ВИДЕО: Коњ вознемирено трча низ „Партизанска“ – Луѓето во паника, полицијата им се смее

0
968

Коњ вечерва вознемирено трча низ „Партизанска“. Загрижен очевидец го пријавил настанот во полиција, но таму се изнасмеале.

Kon-trca-po-Partizanska

Дали знае некој од каде може да е избеган? Вознемирено трча по Партизанска опасно е и за него и за колите. Пријавив во полиција ама се изнасмеаа“, напиша девојката која го снимила видеото и го објавила на Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“.

Погледнете го видеото:

Коментирај