ВИДЕО: Ќе се изненадите од бројката на девојки кои поминале низ креветот на Роналдо

0
539

Кристијано Роналдо сигорно е еден од најдобрие фудбалери во историјата на овој спорт.

Има полна соба трофеи, но и вистинска колекција убави девојки.

Од Марче Ромеро, Карина Бачи, Мирела Грисалес, преку Нереида Гаљардо, Ники Газаиан, Летиција Филипи, Луана Бељети, се до Парис Хилтон, Рафаела Фико, Ким Кардашијан, Имогин Томас, Ирина Шајк и Ванеса Хапенкотен, па се до Георгина Родригез.

Сепак дали се само 27 девојки или тоа биле девојките само за во јавност останува енигма.

Коментирај