ВИДЕО: Ја гледаме секој ден – водителката на утринската програма „Ја сакам Македонија“ пред 20 години изгледала вака

0
863

Водителката на утринската програма на Сител, „Ја сакам Македонија“, Елена Стојановска, на социјалните мрежи сподели видео од пред 20. години додека водела музичка емисија и покажа како изгледала тогаш.

– Точно пред 20 години ја водев музичката емисија 100%. Како лета времето…, напиша водителката која секогаш е тип топ средена.

Вака изгледаше Стојановска на телевизија пред 20 години.

Коментирај