ВИДЕО: Инцидент на концертот на Елтон Џон, музичката легенда си ги брои забите

0
503

Среде концерт музичката ѕвезда беше погодена по главата .

Елтон Џон на последната турнеја се шокира. Обожавателка од првиот ред го погодила со ѓердан по глава.

Славниот музичар за момент застана и си ги провери забите, па откако му помина шокот продолжи со концертот.

За среќа, Елтон Џон поминал без повреди.

Коментирај