ВИДЕО: Груевски со отворена понуда до Заев – Удри по мене, само откажи се од удирање по темелите на државата

0
1346

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски упати отворена понуда до претседателот на СДСМ, Зоран Заев: Удри по мене, само откажи се од удирање по темелите на државата! ВМРО ќе ти ја поддржи Владата, само откажи се од албанската платформа.

Погледнете го видеото од гостувањето на Груевски во дневникот на ТВ Сител

Коментирај