(ВИДЕО) Гонзалез: Заминувам тажен, моето срце е Вардар!

0
806

Раул Гонзалез го заврши својот престој во Вардар, сепак е сеуште во Македонија поради обврските кон црвено-жолтата селекција со која го чека бараж двомеч за СП против Романија. Во интервјуто кое може да го погледнете подоле тој зборува за емоциите и престојот во Вардар.

Извор: sportski.mk

Коментирај