Видео: Го загуби мечот и полуде – кршеше се пред себе!

0
345

Францускиот тенисер Беона Пер загуби од Багдатис во Вашингтон по три сета – 6:3, 3:6, 6:2, а после мечот буквално полуде.

Французинот уште еднаш покажа дека има непријатен темперамент и почна да крши се околу себе…

Погледнете:

Извор: sportski.mk

Коментирај