ВИДЕО: Барди ја “наполни” Барселона!

0
1832

Нашиот репрезентативец Енис Барди постигна два гола против екипата на Барселона во претпоследното коло на Примера. Со овие два гола сега има 9 погодоци и е најдобар стрелец на Леванте.

Коментирај