Веќе не може да го сокрие: Александра Пријовиќ објави фотографија со трудничкото стомаче (ФОТО)

0
552

Пејачката Александра Пријовиќ ужива во бременоста, но исто така таа мошне добро ја крие далеку од очите на јавноста.

Пејачката ретко го покажува трудничкото стомаче и носи широка облека каде и да се појави, но веќе не може тоа да го сокрие.

Пријовиќ брои ситно до породувањето, а доказ за тоа е и последната фотографија на која таа носи црн фустан, погледнете.

Коментирај