ВЕЧЕРВА ОД 19.15ч: Мицкоски гостин во „Топ Тема“ кај Снежана Лупевска

0
350

„Вечерва во 19.15 часот ќе бидам гостин во „Топ Тема“ на Телма телевизија. Со Снежана Лупевска Созен ќе дискутираме за пописот, датумот за преговори, за актуелните теми и прашања за граѓаните. Следете не“, напиша на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Коментирај