Вчера наполни 60 години, а мажите и понатаму лудуваат за неа!

0
432

Славната актерка Шероун Стоун е една од најпосакуваните жени и денес кога наполни точно 60 години!

Холивудската ѕвезда која во текот на кариерата сними повеќе од 130 филмови и понараму е сон на мажите, па редно е да се потсетиме на нејзините најсекси изданија.

Нормално, Шерон ја препознаваме по улогата во „Ниски страсти“ каде ја играше фаталната Кетрин Тремел.

Важи за исклучително паметна жена, а како што се зборува нејзиниот коефициент на интелегенција изнесува 148.

Коментирај