Ванда Икарди пред огледало – длабокото деколте во прв план

0
161

Сопругата и агентка на фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди, фаталната Ванда Икарди, предизвика вистинска мала бура од реакции и коментари на Инстаграм со заводливите и провокативни фотографии кои ги објави.

Трите фотки кои Ванда ги објави за „Ноќта на вештерките“ направија бум на нејзиниот профил со над 5,7 милиони следбеници.Облечена во црн, тесен едноделен костим со длабоко отворено деколте, Ванда пред огледалото во преден план ги истакна своите бујни „надоградени“ гради на фотките, за кои доби голем број комплименти.

Screenshot_10

Screenshot_11

Извор:Таратур.мк

 

Коментирај