Вака жешката Наташа ги мотивира фудбалерите од Бешикташ

0
874

27-годишната манекенка од Данска, Наташа Томсeн, како и многу други инстант секс бомби и убавици, својата слава ја стекна преку Инстаграм.


View this post on Instagram

Time for a #selfie bish LiNK iN BiO

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

Оваа сексапилна манекенка секојдневно споделува жешки фотографии со своите следбеници на оваа социјална мрежа.

Наташа е и голем обожавател на турскиот фудбалски клуб Бешикташ, а со објавите пред натпреварите на овој клуб додатно ја “загрева“ атмосферата и ги мотивира играчите и навивачите на овој клуб.


View this post on Instagram

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on


View this post on Instagram

Can you help me with this lift ?

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

Таа има повеќе од 4.5 милиони фанови на Инстаграм, а повеќето нејзини фотографии се граничат со мека порнографија.


View this post on Instagram

I miss my tan

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on


View this post on Instagram

If you ever FILA bad mood sneaking up on you, then just by a new pair of shoes.

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on


View this post on Instagram

Happy Friday

A post shared by Natasha Thomsen (@natasha_k_t) on

Извор: taratur.mk

Коментирај