Украден ѝ е телефонот на цицлеста новинарка (ФОТО 18+)

0
1045

Американска спортска новинарка е последната жртва на хакери кои на интернет објавија нејзини фотографии од приватниот мобилен телефон.

Тејлор Матис на фотографиите е потполно гола, а наводно хакерите пронашле и видео, но досега не го објавиле.

Спортската новинарка, која стана ѕвезда на социјалните мрежи главно следи НБА и МЛБ. За голите фотографии, кои можете да ги видите овде, се уште не коментирала.

Но, доколку немате 18 години, односно не сте полнолетни не отворајте го линкот и погледнете ги овие нејзини секси фотографии објавени на Инстаграм.

A post shared by T Math (@chisportschick) on

A post shared by T Math (@chisportschick) on

A post shared by T Math (@chisportschick) on

A post shared by T Math (@chisportschick) on

A post shared by T Math (@chisportschick) on

Коментирај