Убавицата во семејна идила: Ева Лонгорија никогаш не била посреќна (ФОТО)

0
205

Ева Лонгорија и Хозе Пепе Бастон отпатуваа со малото синче на островот Свети Вартоломеј за да го прослават Велигден.

44-годишната актерка и 51-годишниот бизнисмен беа фотографирани на плажа со 10-месечниот Сантијаго.

 

Коментирај